Zaměstnaci

Kolektiv POLFLAM Sp. z o.o. tvoří odborníci s vysokými kvalifikacemi v technologické i obchodní oblasti. Sázíme na dlouhodobou spolupráci
a stálé zdokonalování znalostí a dovedností. Stabilní, zkušený kolektiv je zárukou vysoké kvality výroby a správné obsluhy zákazníků.
Na vzniku nových produktů a řešení se podílejí všichni zaměstnanci společnosti – od výrobních pracovníků, přes technology, až po obchodníky.
Dobré podmínky k rychlému rozhodování a maximální zkrácení procedur jsou katalyzátorem nových nápadů, které velmi rychle přecházejí ze sféry
koncepce k realizaci a komerčnímu využití.

 

Dawid Kapsa
generální ředitel
člen správní rady
+48 22 726 92 17
dawid.kapsa@polflam.com

Piotr Krężel
finanční ředitel
člen správní rady
+48 22 726 92 17
info@polflam.com

Monika Stawicka
ředitelka prodeje
tel. +48 22 726 92 17
info@polflam.com

Anna Mikielska
náměstkyně ředitelky prodeje
pro marketing
tel. +48 22 726 92 17
marketing@polflam.com

NA DOMÁCÍM TRHU

Mariusz Minior
výkonný ředitel
tel. +48 606 254 735
mariusz.minior@polflam.com

Hubert Chwałka
Project Director
tel. +48 603 175 003
hubert.chwalka@polflam.com

Fabian Karwicki
náměstek ředitele pro objektové zakázky
koordinátor projektů
tel. +48 791 833 233
fabian.karwicki@polflam.com

Marek Przywózki
vedoucí technické podpory
tel. +48 696 016 200
marek.przywozki@polflam.com

 

Regionální vedoucí

Ewa Przywała
centrální a západní část
tel. +48 531 478 812
ewa.przywala@polflam.com

Milena Marciniuk
severovýchodní a severozápadní část
tel. +48 531 478 471
milena.marciniuk@polflam.com

Małgorzata Skrzypczak
jižní část
tel. +48 500 416 372
malgorzata.skrzypczak@polflam.com

Małgorzata Świątek
jihovýchodní část
tel. +48 531 848 995
malgorzata.swiatek@polflam.com

ZAHRANIČNÍ TRHY

Claudia Prucha  DE
generální zastoupení pro Německo
Tel. +49 (0) 176 620 208 08 claudia.prucha@polflam.com

Małgorzata Lewandowska  DE EN
export manažer
tel. +48 530 766 955 malgorzata.lewandowska@polflam.com
export@polflam.com

Paweł Dziedziak  EN RU
ředitel exportu
tel. +44 7736 467 322, pawel.dziedziak@polflam.com

Sylwia Dobrowolska  DE EN
export manažer
tel. +48 509 494 032 sylwia.dobrowolska@polflam.com
export@polflam.com

Marek Honc  EN CS
South Europe Sales Manager
tel. +420 606 049 065
marek.honc@polflam.com

Krzysztof Karwowski  EN
prodejní specialista
tel. +48 530 532 876 krzysztof.karwowski@polflam.com

 

Marek Przywózki  EN
vedoucí technické podpory
tel. +48 696 016 200 marek.przywozki@polflam.com

POLFLAM

POLFLAM