Kadra kierownicza

Zespół spółki POLFLAM składa się ze specjalistów o doskonałych kwalifikacjach - zarówno w sferze technologicznej, jak i biznesowej.
Stawiamy na długotrwałą współpracę i ciągłe doskonalenie umiejętności. Stabilny, doświadczony zespół to gwarancja dobrej jakości
produkcji i dobrej obsługi klienta.
Swój wkład w tworzenie nowych produktów i rozwiązań mają wszyscy - od operatorów, poprzez technologów, po handlowców.

 

Monika Stawicka
dyrektor sprzedaży
tel. +48 22 726 92 17
info@polflam.com

Anna Mikielska
zastępca dyrektora sprzedaży
ds. marketingu
tel. +48 22 726 92 17
marketing@polflam.com

RYNEK KRAJOWY

Mariusz Minior
dyrektor zarządzający
tel. +48 606 254 735
mariusz.minior@polflam.com

Hubert Chwałka
dyrektor ds. projektów
tel. +48 603 175 003
hubert.chwalka@polflam.com

Fabian Karwicki
zastępca dyrektora ds. realizacji obiektowych
koordynator projektów
tel. +48 791 833 233
fabian.karwicki@polflam.com

Marek Przywózki
kierownik wsparcia technicznego
tel. +48 696 016 200
marek.przywozki@polflam.com

 

Kierownicy regionalni

Ewa Przywała
region centralny i zachodni
tel. +48 531 478 812
ewa.przywala@polflam.com

Milena Marciniuk
region północno-wschodni
i północno-zachodni
tel. +48 531 478 471
milena.marciniuk@polflam.com

Małgorzata Skrzypczak
region południowy
tel. +48 500 416 372
malgorzata.skrzypczak@polflam.com

Małgorzata Świątek
region południowo-wschodni
tel. +48 531 848 995
malgorzata.swiatek@polflam.com

RYNKI ZAGRANICZNE

Claudia Prucha  DE
generalne przedstawicielstwo na Niemcy
tel. +49 (0) 176 620 208 08 claudia.prucha@polflam.com

Małgorzata Lewandowska  DE EN
kierownik działu eksportu
tel. +48 530 766 955
malgorzata.lewandowska@polflam.com
export@polflam.com

Paweł Dziedziak  EN RU
dyrektor ds. eksportu
tel. +44 7736 467 322 pawel.dziedziak@polflam.com

Sylwia Dobrowolska  DE EN
kierownik działu eksportu
tel. +48 509 494 032 sylwia.dobrowolska@polflam.com
export@polflam.com

Marek Honc  EN CS
dyrektor sprzedaży na Europę Południową
tel. +420 606 049 065
marek.honc@polflam.com

Krzysztof Karwowski  EN
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 530 532 876 krzysztof.karwowski@polflam.com

 

Marek Przywózki  EN
kierownik wsparcia technicznego
tel. +48 696 016 200 marek.przywozki@polflam.com

POLFLAM

POLFLAM