Diament od „Forbesa”

Nasza spółka po raz kolejny znalazła się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W prestiżowym rankingu miesięcznika „Forbes” zajęliśmy wysokie miejsce w grupie działających na Mazowszu firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł.

To dla POLFLAM-u znaczące wyróżnienie i powód do dużej satysfakcji. Tworzymy nowatorski produkt, budujący mocną i stabilną pozycję naszej firmy. Szkło ogniochronne, które wytwarzamy, jest solidną polską marką. Znakomicie się sprzedaje i w Polsce, i za granicą. A to znaczy, że nasi klienci nam ufają. Ten tytuł jest także ich zasługą – mówi Wojciech Wilczak, prezes zarządu POLFLAM Sp. z o.o.

Ranking został opracowany przez wywiadownię Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”. W tym roku uhonorowano ponad 1700 polskich firm, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży firmy: małe (5-50 mln zł), średnie (50-250 mln zł) i duże (powyżej 250 mln zł). Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego. Analitycy i eksperci wyceniali przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską, która łączy technikę majątkową i dochodową, a więc jednocześnie uwzględnia wyniki EBIT i ROA, płynność finansową, wzrost wartości rynkowej, know-how oraz potencjał pracowników.

Tak zaszczytne wyróżnienie jest dla nas motywacją do jeszcze intensywniejszej pracy i dbałości o jakość naszych produktów. Ten cenny diament dedykujemy wszystkim naszym Klientom!

Zespół POLFLAM sp. z o.o.

POLFLAM

POLFLAM