Kadra kierownicza

Zespół spółki POLFLAM składa się ze specjalistów o doskonałych kwalifikacjach – zarówno w sferze technologicznej, jak i biznesowej.
Stawiamy na długotrwałą współpracę i ciągłe doskonalenie umiejętności. Stabilny, doświadczony zespół to gwarancja dobrej jakości
produkcji i dobrej obsługi klienta.
Swój wkład w tworzenie nowych produktów i rozwiązań mają wszyscy – od operatorów, poprzez technologów, po handlowców.

 

Monika Stawicka
dyrektor sprzedaży
tel. +48 22 726 92 17
info@polflam.com

Anna Mikielska
zastępca dyrektora sprzedaży
ds. marketingu
tel. +48 22 726 92 17
marketing@polflam.com

RYNEK KRAJOWY

Mariusz Minior
dyrektor zarządzający
tel. +48 606 254 735
mariusz.minior@polflam.com

Hubert Chwałka
dyrektor ds. projektów
tel. +48 603 175 003
hubert.chwalka@polflam.com

Fabian Karwicki
zastępca dyrektora ds. realizacji obiektowych
koordynator projektów
tel. +48 791 833 233
fabian.karwicki@polflam.com

Robert Jończy
kierownik wsparcia technicznego
tel. +48 578 016 200
robert.jonczy@polflam.com

 

Kierownicy regionalni

Ewa Przywała
region centralny i zachodni
tel. +48 531 478 812
ewa.przywala@polflam.com

Milena Marciniuk
region północno-wschodni
i północno-zachodni
tel. +48 531 478 471
milena.marciniuk@polflam.com

Małgorzata Skrzypczak
region południowy
tel. +48 500 416 372
malgorzata.skrzypczak@polflam.com

Małgorzata Świątek
region południowo-wschodni
tel. +48 531 848 995
malgorzata.swiatek@polflam.com

RYNKI ZAGRANICZNE

Marek Honc  EN  CS
Area Sales Manager
tel. +420 606 049 065
marek.honc@polflam.com

Maxime Muller  FR  EN
Directeur Commercial France
tel. +336 43 42 99 79
maxime.muller@polflam.com

Jan Sandin   SV  EN
Commercial Director Nordics
tel. +46 70 795 04 18
jan.sandin@polflam.com

Roman Abrahams  EN DE FL NL
Commercial Director Benelux and DACH
tel. +31 (0) 62 675 6840
roman.abrahams@polflam.com

Markus Eckelt  DE EN
Sales Manager DACH
tel. +49 (0) 351 8301255, +49 (0) 351 8301266, +49 (0) 170 3300205
markus.eckelt@polflam.com

Warren Mackie  EN
Commercial Director UK & Ireland
tel. +44 (0) 7468 904484 warren.mackie@polflam.com

Paweł Dziedziak  EN  RU
Export Sales Director
tel. +44 7736 467 322 pawel.dziedziak@polflam.com

Sylwia Dobrowolska  DE  EN
Head of Export Sales & Customer Service
tel. +48 509 494 032 sylwia.dobrowolska@polflam.com
export@polflam.com

Małgorzata Lewandowska  DE  EN
Sales & Customer Service
tel. +48 530 766 955
malgorzata.lewandowska@polflam.com
export@polflam.com

Dorota Sugier  FR  EN
Sales & Customer Service
tel. +48 574 848 453 dorota.sugier@polflam.com

Szymon Huma  CS  EN
Sales & Customer Service
tel. +48 570 002 299 szymon.huma@polflam.com

POLFLAM

POLFLAM