Materiał w architekturze

POLFLAM wspiera wydarzenia popularyzujące wiedzę o współczesnej architekturze i nowoczesnych materiałach wykorzystywanych w budownictwie. 22 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyło się seminarium pt. „Materiał w architekturze”, będące wstępem do trzeciej edycji konkursu Akademia Architektury & Biznes. Nasza spółka była parterem tego wydarzenia. W trakcie seminarium referaty wygłosili znani architekci: Romuald Loegler, Krzysztof Ingarden i Bartłomiej Kisielewski.

Budownictwo to jedna z najpotężniejszych gałęzi gospodarki. Co krok powstają nowe obiekty użyteczności publicznej, nitki autostrad, mosty. Na pierwszy rzut oka nie widać, jak złożone i skomplikowane są to organizmy. Paleta materiałów używanych w architekturze nieustannie się poszerza, a naukowcy poszukują kolejnych innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy dumni, że szkło ogniochronne POLFLAM® wpisuje się w proces przeobrażeń współczesnej architektury, sprawiając, że staje się bezpieczniejsza, bardziej funkcjonalna i przełamuje kolejne bariery.

POLFLAM

POLFLAM