Zaměstnaci

Kolektiv POLFLAM Sp. z o.o. tvoří odborníci s vysokými kvalifikacemi v technologické i obchodní oblasti. Sázíme na dlouhodobou spolupráci
a stálé zdokonalování znalostí a dovedností. Stabilní, zkušený kolektiv je zárukou vysoké kvality výroby a správné obsluhy zákazníků.
Na vzniku nových produktů a řešení se podílejí všichni zaměstnanci společnosti – od výrobních pracovníků, přes technology, až po obchodníky.

 

Monika Stawicka
ředitelka prodeje
tel. +48 22 726 92 17
info@polflam.com

Anna Mikielska
náměstkyně ředitelky prodeje
pro marketing
tel. +48 22 726 92 17
marketing@polflam.com

NA DOMÁCÍM TRHU

Mariusz Minior
výkonný ředitel
tel. +48 606 254 735
mariusz.minior@polflam.com

Hubert Chwałka
Project Director
tel. +48 603 175 003
hubert.chwalka@polflam.com

Fabian Karwicki
náměstek ředitele pro objektové zakázky
koordinátor projektů
tel. +48 791 833 233
fabian.karwicki@polflam.com

Robert Jończy
vedoucí technické podpory
tel. +48 578 016 200
robert.jonczy@polflam.com

 

Regionální vedoucí

Ewa Przywała
centrální a západní část
tel. +48 531 478 812
ewa.przywala@polflam.com

Milena Marciniuk
severovýchodní a severozápadní část
tel. +48 531 478 471
milena.marciniuk@polflam.com

Małgorzata Skrzypczak
jižní část
tel. +48 500 416 372
malgorzata.skrzypczak@polflam.com

Małgorzata Świątek
jihovýchodní část
tel. +48 531 848 995
malgorzata.swiatek@polflam.com

ZAHRANIČNÍ TRHY

Marek Honc  EN  CS
Area Sales Manager
tel. +420 606 049 065
marek.honc@polflam.com

Maxime Muller  FR  EN
Directeur Commercial France
tel. +336 43 42 99 79
maxime.muller@polflam.com

Jan Sandin  SV  EN
Commercial Director Nordics
tel. +46 70 795 04 18
jan.sandin@polflam.com

Roman Abrahams  EN DE FL NL
Commercial Director Benelux and DACH
tel. +31 (0) 62 675 6840
roman.abrahams@polflam.com

Warren Mackie  EN
Commercial Director UK & Ireland
tel. +44 (0) 7468 904484
warren.mackie@polflam.com

Paweł Dziedziak  EN  RU
Export Sales Director
tel. +44 7736 467 322, pawel.dziedziak@polflam.com

Sylwia Dobrowolska  DE  EN
Head of Export Sales & Customer Service
tel. +48 509 494 032 sylwia.dobrowolska@polflam.com
export@polflam.com

Małgorzata Lewandowska  DE  EN
Sales & Customer Service
tel. +48 530 766 955 malgorzata.lewandowska@polflam.com
export@polflam.com

Dorota Sugier  FR  EN
Sales & Customer Service
tel. +48 574 848 453 dorota.sugier@polflam.com

Szymon Huma  CS  EN
Sales & Customer Service
tel. +48 570 002 299 szymon.huma@polflam.com

POLFLAM

POLFLAM